събота, 28 март 2015 г.

Европейският шампион Испания победи с минимална победа 1-0 Украйна

Европейският шампион Испания победи с 1:0 гостуващия Украйна в среща от група "С" на европейските квалификации,на стадион "Рамон Санчес Писхуан" в Севиля. Новакът в състава на испанците Алваро Мората се отблагодари за шанса да играе с попадение в 28-ата минута. През втората част украинците изпуснаха няколко добри положения и не успяха да поднесат изненада. Въпреки победата Испания е на второ място в групата и изостава с три точки от лидера Словакия. Висенте дел Боске с излезе 4-3-3, давайки най-нападателни задачи на Давид Силва, Алваро Мората и Иско. Жерард Пике и Серхио Рамос оформиха традиционна защитна двойка. Момчетата на Михайло Фоменко излязоха в схема 4-2-3-1 с изнесен напред Зозуля. Видео: